O Nas

„Najlepszą reklamę robią zadowoleni klienci”

(Philip Kotler)

Nasza historia zaczyna się w 2007 roku, kiedy w budynku niegdyś zajmowanym przez piekarnię Gminnej Spółdzielni w Olszewo – Borkach zaczęliśmy produkcję opakowań. Przez lata stale rozwijaliśmy i unowocześnialiśmy nasz park maszynowy, dzięki czemu staliśmy się wiodącym producentem opakowań z tektury falistej w regionie. Jako firma rodzinną stale dążymy do umacniania naszej pozycji na rynku, dostarczając naszym Klientom najlepsze opakowania kartonowe.

Dbałość o każdy szczegół procesu produkcyjnego pozwala nam zapewnić najwyższą jakość produkowanych opakowań, o czym świadczy stale powiększające się grono zadowolonych klientów działających w branży produkcji żywności, kosmetyków, suplementów diety, farmaceutycznej, e-commerce, meblarskiej, elektronicznej i wielu innych. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia od projektowania po produkcję najwyższej jakości opakowań jesteśmy w stanie tworzyć innowacyjne, przyjazne środowisku rozwiązania, które są uszyte na miarę potrzeb naszych klientów. Posiadamy własne laboratorium oraz zaplecze graficzno – konstruktorskie, dzięki czemu, już na etapie projektowania opakowania myślimy o tym, jak zredukować koszty naszych klientów, ograniczyć ilość odpadów i uwzględnić złożoność ich procesów produkcyjnych. Aby zapewnić wysoką jakość naszych opakowań z tektury, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, inwestując w rozwój wiedzy i technologii.

Nasza aktualna oferta obejmuje szeroki wybór opakowań z kartonu, tektury litej i tektury falistej, dostępnych w różnych rozmiarach i dla różnych zastosowań. Produkujemy opakowania tekturowe wykorzystywane między innymi w transporcie i logistyce, jak również w branży reklamowej. Nasze doświadczenie pozwala zapewnić produkcję opakowań dla branży spożywczej, która jest obarczona restrykcyjnymi standardami dla materiałów, z którym tworzone są opakowania.

Dążymy do tego, żeby każdy klient miał zapewnioną rzetelną wycenę tj. nie tylko konkurencyjną cenę, ale także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru materiału i projektu opakowania kartonowego, dopasowanego do potrzeb. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie, od projektu po dostarczenie gotowych opakowań z tektury. Zdajemy sobie sprawę, że logistyka to ważny element procesu produkcji, dlatego każde zamówienie realizujemy terminowo. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam na produkcję pudełek i opakowań w dużych nakładach z bardzo krótkich terminach.

Jeśli poszukujesz opakowań kartonowych lub tekturowych dla swoich produktów, zapraszamy do kontaktu
w celu ustalenia szczegółow.

JESTEŚMY NA RYNKU OD:

2007

PUDEŁ MIESIĘCZNIE:

3 mln

NOWOCZESNYCH LINII PRODUKCYJNYCH:

9

NAGRODY:

5k

NAGRODY:

100k

NAGRODY:

65k